Reference

Ohlasy spokojených klientů


David Líska

Pavel je špičkový trenér, který se nebojí výzev. Dře na sobě a svých klientech na 110%. Rád člověku poradí a pomůže. Jeho přístup je profesionální a zkušenost s ním jen tu nejlepší. Jednoduše řečeno... Práce se mu stala koníčkem a to je podle mě ta nejlepší kombinace u člověka, která dodá ty nejlepší výsledky. Za mě je Pavel číslo 1..... 

Tomáš Malchus

Začátky v posilovně pro mě byly těžké, nevěděl jsem pořádně, kde začít. Když jsem přešel k Pavlovi, konečně mě začaly tréninky bavit a těšil jsem se na ně. Tréninky od něj jsou těžké, ale tak to má být. Na jídelníček si taky stěžovat nemůžu. Už to jsou skoro dva roky a s čistým srdcem můžu říct, že Pavlovi vděčím za to, jak vypadám! Doteď se stará o to, abych rozuměl všemu, co potřebuji vědět, a je ochotný poradit i mimo hodiny. 

Paní Gesierichová

Obrátila jsem se na Pavla, protože jsem viděla úžasné výsledky u kolegy z práce. Jídelníček na míru sestavený na základě několika otázek mi dokonale vyhovuje. Doporučený pohyb zcela odpovídá mým možnostem a prostředí. Není problém zavolat či napsat dotaz, prosbu o konzultaci. Velice profi přístup a vystupování. Cítím se ve svém těle zase moc dobře. 

Michal Švach

S Pavlem jsem začal cvičit v srpnu 2019 a cvičíme spolu dodnes.
Rozumí tomu co dělá, dokáže namotivovat a vyhecovat k větším výkonům.
Jedná na rovinu a nic vám neodpustí, takže Pavla doporučuji hlavně těm, co chtějí opravdu makat.
U tréninku se vám věnuje na 100% a při plánování se snaží vždy vyjít časově vstříc.

Lukáš Černý

Pavel je profesionál, ke každému klientovi přistupuje individuálně. Když jsem Pavla oslovil, nejdříve jsme spolu vedli rozhovor na téma, co od toho očekávám a kam se chci posunout. Následně se měl ptal na zkušenosti s fitness a jaké mám stravovací návyky, včetne nějakých životních omezení.

Jídelníček i fitness plán mi vytvořil na míru, po 2 měsících už byly vidět výsledky. Kvalita Pavlovo služeb je za super cenu. Pavel nabízí komplexní služby v rámci fitness (strava, cvičení i protahovací cviky). Pokud se chcete cítit a vypadat lépe, doporučuji spolupracovat s fitness trenérem, jako je Pavel.

Tomáš Huja

Pavel má profesionální přístup ke své práci, která je mu zároveň i životní zálibou. Na tréninky je vždy dobře připraven, pro každého má zpracovaný individuální tréninkový plán, podle kterého potom vede jednotlivé tréninkové jednotky. Před zahájením každého cviku jej důkladně názorně předvede a vysvětli, na které partie je cvik zaměřen. Při samotném cvičení pečlivě dohlíží především na to, aby jednotlivé cviky byly prováděny technicky správně, což je samozřejmě velmi důležité pro zamezení případných úrazů. Pokaždé dokáže klienta i v rozumné míře "hecovat" k co nejlepšímu výkonu. Za sebe mohu říci, že jsem se spoluprací s ním velmi spokojen. 

JUDr. Marek Zápotocký

Při sedavém zaměstnání a nedostatku volného času potřebuji, aby mé cvičení bylo efektivní a promyšlené. Proto jsem oslovil trenéra Pavla, aby mi na základě mých požadavků sestavil na míru cvičební plán, jenž pod jeho vedením dvakrát týdně realizujeme.

Na Pavlovi nejvíce oceňuji, že své práci rozumí a dokáže mi srozumitelně vysvětlit smysl a účel každého cviku a zároveň mě koriguje, abych jednotlivé pohyby prováděl správně. Jeho aktivní přístup spolu se snahou o dosažení co nejlepšího výsledku je přesně ten faktor, jemuž vděčím nejen za zlepšení fyzické kondice, ale také za neustálé posouvání hranic svých možností. 

Rafaelová Michaela

Se svým trenérem Pavlem jsem začala cvičit cca před půl rokem. S Pavlem se mi cvičí velmi dobře. Stále přichází s novými cviky, takže každá hodina je úplně jiná.

Veškeré cviky předvede, vysvětlí a naučí mě správné technice se stroji v posilovně i bez nich. Je vidět, že fitness je pro něj velkým koníčkem, kterému po všech stránkách rozumí a jeho práce stojí za To!

Ač je cvičení s trenérem intenzivní a někdy i fyzicky náročné, nikdy mě po cvičení nic nepříjemně nebolí a vždy mám pocit neprosté spokojenosti.

Je navíc velmi milý a profesionální, takže hodina s ním strávená cvičením, je vždy příjemným zážitkem.

Cvičím již několik let, ale cvičení s Pavlem, jako osobním trenérem je mnohem účinnější a zároveň příjemné.

Není to můj 1. trenér se kterým cvičím, ale pro mě je tím nejlepším...mohu jen doporučit...

Zdeněk, 44let

Sám jsem několik let před tím, než mě začal Pavel trénovat, chodil více méně pravidelně cvičit.
Bez jakýchkoli znalostí a zkušeností jsem cvičil v posilovně na strojích, aniž bych si dostatečně uvědomoval, že na každou činnost, pokud má fungovat správně, člověk potřebuje být odborník nebo si nechat odborníkem poradit.
Kromě ne zcela odpovídajících výsledků mnou vynaloženému úsilí, jsem si také nesprávným cvičením na jednom ze strojů přivodil zranění ramene.
To pro mě byl moment, kdy mi došlo, že takto to nedělám správně a obrátil jsem se na Pavla.
Nemám sice zkušenosti s jinými trenéry, ale člověka, který svému oboru rozumí, troufám si říci že obvykle poznám.
A u Pavla v tomto směru nemám pochyby.
Začali jsme se cvičením pomalu a s rozvahou, tréningy upravili právě s přihlédnutím k mému rameni a dnes již vím, že trhavé pohyby, které většina cvičenců na strojích při cvičení dělá, bez znalosti správné techniky, samotných strojů i anatomie lidského těla, jsou právě vedle potřeby si "naložit co největší zátěž", těmi hlavními důvody, kvůli kterým dochází k přetěžování či poškozování vlastního těla, namísto jeho zdravého posilování.
S Pavlem jsem velmi spokojený a jsem přesvědčený, že jsem si ho jako trenéra vybral správně. 

Míša Hromádková

S Pavlikem jsme se poprvé setkali v lednu 2019, kdy jsem se rozhodla zapracovat na formě do svatebních šatů. Do svatby zbývalo 9 měsíců a já byla jako Míša Kulička. Byla jsem unavená, demotivovaná, špatně jsem jedla a o pitném režimu nemohla být ani řeč. O režimu ve fitku jsem nic nevěděla, trenéra jsem nikdy neměla. Trénovali jsme spolu 2-3x týdně dle mých časových možností a 1-2x týdně sama, dodržovala jsem stravu, kterou mi Pavlik vytvořil na míru. Vzhledem k mým alergiím to nebylo vůbec snadné, ale popral se s tím skvěle. Nejtěžší bylo vždy se dokopat k přípravě jídla, samotné kombinace mi velmi vyhovovaly, tělo fungovalo správně a výsledky se začaly dostavovat velmi brzy. Pokud jsem měla jakýkoli dotaz, s ničím nebyl problém, vše vyřešil během chvilky. Při stagnaci váhy jsme hned změnili stravu, měnili jsme tréninky, abych se posouvala dál. Do září jsem zhubla 11kg a v obvodech -33cm. Pavlika můžu jen a jen doporučit, byl velmi ochotný, dokázal ze mě vyždímat maximum a byl mi jak trenérem, tak i terapeutem.