Ceník 

platný od 1. 3. 2024    


Jednorázový trénink

Tréninková jednotka pro ukázku techniky cviků, intenzifikačních technik, ukázku mobilizačního cvičení či strečinku na základě vlastního podnětu.

800,- Kč

Dlouhodobá spolupráce (předplacené osobní tréninky)

Chybí Vám drive, motivace do tréninku, chcete ze svého těla vytěžit maximum a mít neustálou kontrolu nad správnou technikou?

-minimálně 10 předplacených tréninků

-Online podpora -ZDARMA

600,- Kč/

trénink Online spolupráce

Online řízení stravy a tréninků, pravidelné reporty, vyhodnocování postupu z Vašich záznamů, pravidelné konzultace formou videohovorů (minimálně 1x / 14 dní)

- online podpora 24/7

3500,- Kč/měsíc

Individuální stravovací a suplementační plán

Vyčíslení a grafické zpracování starého a nového příjmu (energetický příjem, procentuální rozložení jednotlivých jídel ve dni, procentuální poměr makroživin, vyčíslení makronutrientů, vyčíslení důležitých mikronutrientů, vlákniny a poměrové zastoupení její rozpustné a nerozpustné složky, GI a GN, acidobazita organismu atd.). Samozřejmě celkový návrh nového stravovacího režimu v několika variantách jídel, spolu s doporučenými suplementy, pitným režimem a poznámkami (nutriční timing, doporučená úprava pokrmů, vážení potravin atd.). - 2 měsíce online podpory (prostor pro dotazy a úpravy, pokud bude potřeba).

od 5500,- Kč

Individuální tréninkový plán

Správná volba cviků a jejich efektivní rozložení do celého týdne. Rozepsaný počet sérií, opakování případně doporučení intenzifikačních technik. Rozepsané pauzy mezi cviky a sériemi. Rozvrh systematického progresivního přetížení a nastavení vhodné periodizace tréninků. V neposlední řadě popsaná rozcvička a mobilizace svalových skupin, aktivace tělesného jádra a po tréninková "slow down" fáze. - 2 měsíce online podpory (prostor pro dotazy a úpravy pokud bude potřeba). 

od 4000,- Kč

Osobní/Online konzultace

(strava, trénink, suplementace atd.)


30min/400Kč
60min/600Kč

Individuální spolupráce

Pokud jste v ceníku nenašli to co hledáte, nebo si nejste jistí jaká ze služeb bude pro Vás ta nejlepší, kontaktujte mě na e-mail - info@hofmanpavel.cz . Určitě Vám rád poradím se vším co bude potřeba a pošlu individuální cenovou kalkulaci. Spolu něco vymyslíme.

DOHODOU

Dárkový poukaz

Chcete udělat radost svým nejbližším nebo komukoliv jinému a obdarovat ho originálním dárkem? Můžete jim nadělit dárkový poukaz na vybranou službu, viz. platný ceník výše.


Jak postupovat při objednávkách? Je to velmi jednoduché..

1. Vyplňte povinné pole formuláře níže (označené *), do předmětu uveďte název služby kterou jste si vybral/a.

2. A TO JE VŠE! Co nejdříve se Vám ozvu zpět, zašlu Vám potřebné materiály ke společné spolupráci a dohodneme detailní podmínky. Přeji příjemný zbytek dne. :)