"Můžete mít buď výmluvy, nebo výsledky. Nikdy ne obojí"

Do posilovny jsem poprvé vstoupil v roce 2009. Začal jsem cvičit stylem "pokus/omyl" a pomalu se propracovával ke své vysněné postavě. Postupem času jsem zdokonalil celkovou metodiku posilování a přišel také na důležitost správného stravování. Po několikaletém pilování technik, principů a metod, jsem se rozhodl, podělit se o své zkušenosti i s Vámi. Za dobu co cvičím se mi podařilo nabrat okolo 26kg hmoty a následně ji zkvalitnit a vyrýsovat na úroveň mistrovských soutěží v klasické kulturistice, kterých jsem se dva roky po sobě účastnil v solidní závodní formě (viz. galerie). 

Pracuji pouze s takovým množstvím klientů, kterým mohu poskytnout 100% podmínky pro jejich rozvoj. Prioritou je pro mě vytvořit podmínky pro dlouhodobou spolupráci v užším okruhu klientů, kdy dbám na klientovu individualitu a snažím se vytěžit maximum z genetického potenciálu klienta.

Jsem tu, abyste nemuseli snášet množství pádů a přešlapů jako já a jako většina začínajících cvičenců. Můžete jít rovnou, přímým směrem, ke svému cíli.  

Kvalifikace

Koncem srpna 2016 jsem dokončil trenérské kurzy v bývalé škole Petra Stacha, nyní trenérská škola Olympie v Praze. S osvědčením - Osobní trenér kondičního posilování, Instruktor kondičního posilování, Instruktor fitness a Trenér kulturistiky jsem od 1. září 2016 začal s prací osobního trenéra v posilovně Fitness Factory v Ústí nad Labem, kde působím s klienty dodnes. Koncem roku 2018 jsem úspěšně dokončil kurz, ve školícím centru ATAC v Ostravě a přidal ke zbytku osvědčení další - Poradce pro výživu a suplementaci. Samozřejmě neusínám na vavřínech a dále pokračuji v osobním rozvoji a v samostudiu.